Referentiegemeenten Burgerpeiling
Aa en Hunze, geraadpleegd op 27-11-2022

Referentiegemeenten Burgerpeiling

Aa en Hunze, geraadpleegd op 27-11-2022

Inhoud

De onderwerpen die in de ondernemerspeiling aan de orde komen zijn:

  • Gemeentegrootte
  • Stedelijkheid
  • Welzijn

1. Gemeentegrootte

1.1 Deelname en respons - gemeentegrootte

Aantal gemeenten '25.000 - 50.000 inwoners' met data: 46.

Deelname Burgerpeiling [jaren]Respons Burgerpeiling [aantal]
Albrandswaard2021987
Bergen (NH.)2021667
Bernheze2021922
Best20203.547
Boxtel2019694
Buren2019751
Castricum2021668
Coevorden2021903
Dalfsen2019776
De Bilt2021912
Deurne2019931
Diemen2022594
Drimmelen20211.708
Eijsden-Margraten2022807
Epe2021912
Ermelo2020561
Etten-Leur20211.726
Gemert-Bakel20211.049
Gilze en Rijen2020610
Gorinchem20211.560
Halderberge2021627
Heemstede2021544
Hellevoetsluis2019841
Hollands Kroon2022725
Huizen2019592
IJsselstein20191.537
Krimpen aan den IJssel2021544
Lingewaard2019737
Lochem2021884
Moerdijk20212.357
Montferland 770
Nieuwkoop2019737
Noordoostpolder2021925
Nunspeet2021549
Raalte2020805
Ridderkerk20211.135
Sint-Michielsgestel2019714
Soest20211.568
Teylingen2020744
Tholen2021619
Valkenswaard2022594
Voorschoten2020552
Waalwijk2021701
Waddinxveen20191.076
Wassenaar2020504
Wijchen2022703
Figuur 1.1: Deelname en respons - gemeentegrootte.

2. Stedelijkheid

2.1 Deelname en respons - stedelijkheid

Aantal gemeenten 'niet stedelijk' met data: 12.

Deelname Burgerpeiling [jaren]Respons Burgerpeiling [aantal]
Alphen-Chaam2020603
Baarle-Nassau2020853
Borsele2019768
Buren2019751
Eijsden-Margraten2022807
Hollands Kroon2022725
Olst-Wijhe2021784
Roerdalen2019544
Tholen2021619
Tubbergen20211.560
Veere2019615
West Betuwe2020728
Figuur 2.1: Deelname en respons - stedelijkheid.

3. Welzijn

3.1 Deelname en respons - welzijn

Aantal gemeenten 'welzijn en participatie (groep A)' met data: 16.

Deelname Burgerpeiling [jaren]Respons Burgerpeiling [aantal]
Albrandswaard2021987
Almelo20211.151
Coevorden2021903
Den Helder2022494
Doetinchem20191.039
Emmen2020945
Enschede2021969
Groningen2021523
Hellevoetsluis2019841
Hengelo2021850
Nieuwegein20192.520
Noordoostpolder2021925
Ridderkerk20211.135
Sittard-Geleen20203.043
Steenbergen2021606
Westervoort2019519
Figuur 3.1: Deelname en respons - welzijn.